Tréneri

Marek Kristek, tréner Slovakia Talents
Marek Michálek, tréner Slovakia Talents

Marek Kristek, šéftréner Slovakia Talents

Odchovanec bratislavského Slovana. Trénoval postupne prípravku, žiakov, dorast, mužov. Posledné roky strávil v Poľsku ako športový manager 2017-2019 v KTH Krynica. V Rakúsku 2016-2017 ako šéftréner mládeže v Icehawks Bruck. 2015-2016 v HoBe ako hlavný tréner 9,8.
“Mojim cieľom je rozvíjať všetky činnosti mladých hráčov. Čo sa týka hokeja, ale aj osobnosti ako človeka.”

Marek Michálek, skills tréner Slovakia Talents

Vyštudoval hokejové trénerstvo na Fakulte telesnej výchovy a športu UK v Bratislave. V našom klube má na starosti pilovanie správnej korčuliarskej a palicovej techniky. Na tieto zručnosti je špecialistom aj vo svojom projekte www.hokejovetreningy.sk.

Filip Honz , asistent trénera Slovakia Talents

Filip Honz , asistent trénera Slovakia Talents

trénerská licencia kategórie D.
Účastník medzinárodného Rudi-Hiti Camp v Slovinsku , kde pôsobil po boku zlatého reprezentačného trénera Švédska U18 a bývalého reprezentačného trénera Slovenska U16 a U18. Filip bol na campe ako asistent trénera A – kategórie (ročník 2004-2000) a hlavný tréner B – kategórie (ročník 2005-2008). 
Taktiež pôsobí vrámci trénovania detí a amatérskych hokejistov pod záštitou hokejovetreningy.sk
Filip je rodený Bratislavčan. Stredoškolské štúdium absolvoval vrámci osemročného gymnázia a momentálne už 3. rok študuje na Slovenskej Technickej Univerzite v Bratislave. Šport si získal jeho srdce už v útlom veku, oslovil ho futbal, ktorý aktívne hráva, a hokej, ktorému sa venuje najmä ako tréner. Ako sám hovorí: “Som veľmi šťastný človek, robím prácu, ktorú milujem a je taktiež mojim hobby – trénovanie hokejovej mládeže“.