Tréneri

Miroslav Pištek , tréner Slovakia Talents

Miroslav Pištek , hlavný tréner Slovakia Talents.

Prvý tréner slovenského družstva na Kanadskom turnaji Elites Outaouais Express Hockey v roku 2014.
Vyštudoval FTVŠ v Bratislave.
Svojim nasadením a aktívnym prístupom počas tréningu nenechá vydýchnuť svojim zverencom, ktorí vždy schádzajú z ľadu spotení, s dobrým pocitom, že sa opäť hokejovo posunuli – ako jednotlivec, aj ako team.

Marek Michálek, tréner Slovakia Talents

Marek Michálek, skills tréner Slovakia Talents

Vyštudoval hokejové trénerstvo na Fakulte telesnej výchovy a športu UK v Bratislave. V našom klube má na starosti pilovanie správnej korčuliarskej a palicovej techniky. Na tieto zručnosti je špecialistom aj vo svojom projekte www.hokejovetreningy.sk.

Filip Honz , asistent trénera Slovakia Talents

Filip Honz , asistent trénera Slovakia Talents

trénerská licencia kategórie D.
Účastník medzinárodného Rudi-Hiti Camp v Slovinsku , kde pôsobil po boku zlatého reprezentačného trénera Švédska U18 a bývalého reprezentačného trénera Slovenska U16 a U18. Filip bol na campe ako asistent trénera A – kategórie (ročník 2004-2000) a hlavný tréner B – kategórie (ročník 2005-2008). 
Taktiež pôsobí vrámci trénovania detí a amatérskych hokejistov pod záštitou hokejovetreningy.sk
Filip je rodený Bratislavčan. Stredoškolské štúdium absolvoval vrámci osemročného gymnázia a momentálne už 2. rok študuje na Slovenskej Technickej Univerzite v Bratislave. Šport si získal jeho srdce už v útlom veku, oslovil ho futbal, ktorý aktívne hráva, a hokej, ktorému sa venuje najmä ako tréner. Ako sám hovorí: “Som veľmi šťastný človek, robím prácu, ktorú milujem a je taktiež mojim hobby – trénovanie hokejovej mládeže“.